Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » QBittorrent 4.1.6 klienssel...

QBittorrent 4.1.6 klienssel torrent oldalról letöltés befejezése utáni másolás?

Figyelt kérdés

qBittorrent 4.1.6 klienssel torrent oldalról letöltés befejezése utáni másolás.

Be lehet állítani, ha végzett egy letöltéssel, hogy egy általam megadott vinyóra és annak mappájába másolja a letöltött filmet, akár pendrájvra is?

Nem áthelyezésre gondolok.



2019. júl. 14. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások -> Letöltések -> Külső program futtatása a torrent befejezésekor pipa be, a szöveges mezőbe pedig beírod mit csináljon. Pl.: copy "%F" c:\torrent
2019. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítesz!

Nekem így nem jön össze, ahogy te írod.

Jelenleg a C:\Torrentbe tölt le mindent, de azt szeretném, hogy egy pendrivére másolja a kész letöltött torrent filmet.

A pendrive elérése, D:\Torrent

2019. júl. 16. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor copy "%F" D:\Torrent -tel működnie kell. Ez csak akkor fut le mikor épp vége a letöltésnek és nagy fájlokat sokáig fog másolni.

Ha nem működik, kapcsold be a Viselkedés -> Naplófájl-t és küldd el nekem privátban a letöltés befejezése után!

2019. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem privátban
2019. júl. 17. 19:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Fél megoldás már született.


xcopy "%F" D:\Pendrive


Csak itt az a probléma, hogy a letöltött film ami egy könyvtárban van, nem másolja át a könyvtár nevét tartalmával együtt, hanem csak is a benne levő fájlokat.

2019. júl. 26. 18:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó sok fórumozás után ezt a megoldást találtam, ami szuperül működik.

Hátha másnak is szüksége lenne rá.

Én megszerettem, mert a torrentről amit letöltök filmet, ha kész rögtön rámásolja egy külső vinyóra, és amikor használna akarom, nem kell még másolással foglalkoznom, egyből mehet a vinyó usb-n a TV-be...


robocopy "%F" "D:\Torrent\%N" /e /mt /r:1 /w:1

2019. aug. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!