Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on mi a trükkre...

Facebook-on mi a trükkre annak a kattintós alkalmazásnak ami számolja h mennyit kattintottál 10 mp alatt?

Figyelt kérdés
Én próbáltam két egérrel is de max 230-ig mentem el...hogy csinálják azok akik pl megcsinálnak 2000-et is?:O milyen trükk van, amit én még nem tudok?:D
2010. júl. 9. 23:15
 1/6 anonim válasza:
nekem 531 ment, van itthon 1 laptop, abba van alapból 2 kattintgatós, a padja, meg az alatta lévő cucc, fogtam még két egeret, bal kéz, jobb kéz, és egy lábbal a laptopot, a sarrkam pont kihatott mind2 részre , ezért volt jó, de akik ennél is többet.. na azok sztem vmi autoklik progival
2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sztem laptopon egyszerűbb kattintgatni, mint egérrel...
2010. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát olvasgattam kommenteket alatta..elvi van vmi trükk rá, de én még nem jöttem rá, aztán megkérdeztem hátha valaki tud esetleg valamit:D

am grat az 531-hez:D

2010. júl. 10. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Moses clicker
2010. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Autoclicker programok, Speedhack a böngészőre. Például. De nem ismerem az allkalmazást, csak tipp. Vagy használhatod bármelyik ArtMoney szerű alkalmazást az eredmény hamisítására.
2010. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régebben azthiszem valahogy úgyvolt hogy a spacet is beleszámoltaa vagy már nemtom de valami ilyesmi volt :) ám én 130 at értem el a gamer egeremmel amin van 1 duplaklikkelős gomb is :)
2010. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!