Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tilthatom le a reklámok...

Hogyan tilthatom le a reklámokat hogy ne villogjanak nekem a gépen?

Figyelt kérdés
Amikor szeretnék valamit megkeresni a honlapon sugároznak a reklamok.Letiltanám oket ha lehet....
2008. nov. 12. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahány féle van, annyi féle mód van rá, melyikekre gondolsz?

- felugró ablakok?

- flash reklámok?

- oldalba beépített kóddal elhelyezett bannerek?


Milyen böngészőt használsz?

2008. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Firefox AdblockPlus + AdblockFilterset.G Updater.

Na ezekkel nem lesz reklámod. Ha mégis lenne benne 1 kattintással blokkolható. Én ilyen szűrőket is beírok: *banner*,*reklam*,*adver*,*avatar*. Le lehet tiltani a javát, javascriptet, villogó szöveget, animált gifet, és marad a tiszta információ.


Hogy hogyan kell bekonfigurálni őket, arról rengeteg infó van a neten.

2008. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az okos kis szerkentyű, de mesélek valamit, ugye eleve legtöbb gépen van explorer, windows alapértelmezett böngészője (nekem is, bár a firefox-ot használom), valami beásta magát azzal valahogyan, és hiába blokkoltam ezzel az általad mondottal is, próbálkoztam mással is, futtattam vírusirtást, mindent, egyszerűen felugráltak az explorer ablakok (hiába nem használom), míg már annyira bosszantott a dolog, hogy más szoftveres megoldást kerestem, egy fórumon találtam egy hasonlóra vonatkozó beszélgetést, ahol a Popup Killer programot ajánlották, rákerestem, letöltöttem, telepítettem, azóta nincs felugró ablak.
2008. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Windows Explorert használok.

Azokra gondolok amik a hirtelen semmibol elougranak 1 adott oldalon és azi az iwiwen is van plusz ami oldalt jelenik meg pl szornyes reklám,és ami pl a webforditás.hun van szóval sok van

A fire fox jó lesz kezdésnek,de félek a gép tulajdonosnak kell a belépo kodja mert kolcson van a gép de használhatom ameddig szeretném...

Mit javasoltok?

Sajna még nincs benne gyakszim ezzekkel kapcsolatban..

Koszonom!

2008. nov. 12. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Portable böngésző.

Az opera egészen jó, ingyenes és magyarur beszélő. Akár egy usb-ről is futtatható.

Itt:

[link]

2008. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Próbáltam telepíteni az Operát, de hibaüzenetet írt ki mindig, úgyhogy feladtam, szted mitől lehet?


Kérdezőnek: Próbáld ki a Popup Killer programot, itt letöltheted (nekem ez a verzió van):

[link]

2008. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az Opera 9.06 usb verziója, melyre a link mutat nálam remekül működik, e sorok írása is ezt bizonyítja. Ezt a verziót nem kell telepíteni, csak kicsomagolni egy könyvtárba és elindítani az operausb.exe filet. Elméletileg -ha van tűzfal, akkor ott engedni kell- azonnal elindul a hivatalos nyitóoldallal. Nekem xp-m van, nálam műkszik. Ennél újabb oprendszeren nem próbáltam. (Lehet, hogy megy, de valószínűleg a tűzfalnál hagyni kell)

.

Ha ez mégse, akkor szintén telepítés nélkül Mozilla 3.0.

Ez meg itt:

[link]


Telepítés nélkül ezt a kettőt tudom javasolni. Az IE-t ne nagyon... azt legjobb letiltani.


Esetleg még egy cd-ről futtatható Linux? A sebességhez, azért kell egy kis vas, de ez is egy alternatíva.

2008. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ötletem sincs, miért nem engedte, egyébként Firefox-ot használok, az jó, de ki akartam próbálni az Operát is, mert annyian dícsérik, én meg kíváncsi vagyok. Egyébként XP van nekem is. Amúgy a felugró explorer ablakok akkor is ugráltak, amikor letiltottam az explorert, néztem is, úgyhogy én nem találtam jobbat a Popup Killer-nél, hogy megszabaduljak tőlük.
2008. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

KOszontem a tippeket igazán hasznosak voltak...

További szép napszakot!:)

2008. nov. 13. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott, nem szeretjük ugye az eszköztárakat, de a Google toolbar kivételesen nem egy haszontalan, beállítható, hogy blokkolja a felugró ablakokat, és az is blokkol. Ezt letöltheted a böngészőhöz, beállítod a szükséges beállítást, és ez is segít. Nekem 3 popup blokkoló dolgozik a gépen (Google Tollbar - explorer böngészőben, Popup Killer, All Popup Remover), biztos, ami biztos, nem egységesen szűrik, érdekes, de a 3 együtt szűri mindet.


Aztán majd írd meg, hogy mi vált be :-)

2008. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!