Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs bankkártyám de szeretnék...

Nincs bankkártyám de szeretnék paypalon keresztül fizetni ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:28
 1/5 Hintalow ***** válasza:

Hát bankszámla mindenképpen kell hozzá, valamint netbanking is, hogy tudjál utalni neten keresztül. Azt sajnos nem tudom, hogy ezek függetleníthetők -e a bankkártya meglététől...

Szerintem nem.

2008. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Tanulj meg hackerkedni:)Csak az első tíz-húsz év a nehéz:D
2008. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá bankkártya, egyrészt utalhatsz számláról, ez sajátod is lehet, de másé is, vagy regisztrálsz egy megbízható PTC oldalra (van ilyen, nem sok, de van), és onnan keresel annyi pénzt, ami már elég ahhoz, hogy fizess paypalon keresztül.
2008. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az előbbi válasz hasznos, de csak félig igaz.

1. nemcsak a PTC siteokon lehet cash-t szerezni.

2. de sajna kell bankszámla (azért mert nem mindenhol fogadják el a paypalról való utalásokat, sőt van olyan hely ahol kifejezetten irják, h csak innen-onnan-amonnan fogadják el az utalást.)


kiegészitem tudásod azzal, hogy mindegy milyen bankszámlád van itthon, mert paypal-on átválthatod a $-t v Euró-t amit a számládon tartasz, és igy eccerűbben utalhatsz az ithoni bankszámládra (igaz persze, hogy ha ezt a megoldást választod akkor általában a paypal átvág - alacsonyabban váltják külföldön a FT-ot mint az itthoni bankok többsége -).


Üdv: Egy PayPal user

2008. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számla kell, kártya nem, ezt szintén régi paypal-osok mondták egyik megbízható ptc fórumán.
2008. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!