Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok helyi kapcsolatot...

Hogyan tudok helyi kapcsolatot létrehozni? Nem akar anélkül csatlakozni a netre.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 01:56
 1/5 anonim válasza:
helyi kapcsolat bedugod a modemet a gépbe vagy a vezeték nélküli internetet
2010. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szűkszavú a kérdés.
2010. júl. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyi kapcsolat nem egyenlő a netes kapcsolattal. Ha XP-d van, tudok segíteni, de most megyek melózni, este leszek.
2010. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a net jo, azon irok most is, csak egy másik géppel. ezen működik, a másik gépen nem működik. ezen a hálózati kapcsolatok között van egy helyi kapcsolat, a másikon valami 1394 van, de nem tudom kitörölni. XP. amikor azzal próbáltam akkor abba dugtam, most hogy itten irok, most ebbe dugtam.
2010. júl. 7. 03:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam, hogy este leszek, de váratlanul el kellett utaznom. Most is kölcsöngépnél vagyok, nem tudom mikor leszek megint. Keress valakit a közeledben, aki ért hozzá, mert vagy két hétig még nem lesz netem...

2010. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!