Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is szar a t-home net?

Másnál is szar a t-home net?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban nagyon szar.Van hogy 2-3 percenként elmegy a net, lassan tölt be stb.Néha viszont órákig minden oké, korábban nem volt ilyen.


5 megás netem van amúgy.


2010. júl. 5. 22:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Sok a baj nálunk is, a t-home csigalassú, a rossz kábelek miatt. UPC és Digi nincs, maradt nekünk is a mobilinternet.
2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
nekünk is egy nagy sz.r, a TV-vel együtt. 15 megás netért fizetünk, jó ha 5-t biztosítanak. az előző szolgáltatóknál jobb volt. januárban lejár a szerződés, de novemberbe összecsomagoljuk az egészet, mert visszatérünk a régi szolgáltatóhoz.
2010. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Nálunk legalább 30-40 évesek a T-Com kábelek, legalább megmondták előre, hogy legfeljebb betárcsázóshoz elég, szélessávról ne is álmodjunk. Beszereztem egy USB modemes mobilnetet (korlát 5G) és 7.2 sebességgel szélessávon netezek. Még Budapest külső kerületeiben sincs más megoldás. (Kivéve a hiperszuper luxus lakóparkokat, ott minden van).
2010. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:

Szia! Nálam is pont ugyanezek a problémák vannak... Azt szeretném kérdezni, hogy nálad javult a helyzet? :)

Én felhívtam őket és kijött valaki megnézni, de tulajdonképpen semmit nem csinált vele és azóta is ugyanolyan szar.. bár szerinte semmi baja a netnek..:D

2011. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Én ugyan Vodás vagyok, de kaptam egy ismerősömtől HAMIS T-Online-s emailt, hogy adja meg az adatait! Mondtam, hogy spam, vegyesen cirill és latin betűkkel írva, nehogy rákattintson a linkre. De már késő volt, elszállt a gépe.

Lehet, hogy ez az adathalász SPAM zavarta meg a T-s hálózatot.

2011. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Vodafone Internet Easy Nonstop: 8 giga a korlát (6 ezer ft havonta). Nagyon jó sebességgel, mindenféle akadozás és lassúlás nélkül fut. Hotspot eszközzel (ZTE 3806) 10-es a legjobb sebessége. Egyszóval kenterbe veri a T-s ADSL kábeles netet.
2011. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a halált csinálnak, de ma legalább 5-6 szor ment el a net. Bp. 12.kerület.


Hol rövidebb, hol hosszabb ideig. K...a idegesítő.


UPC megbízhatóbb? Mert akkor már hagyom is a fenében ezt a bagázst... Hűség már amúgy is lejárt...

2011. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Alighanem a BIT központban lehet a hiba, a mobilnettel (Vodafone, T-s) is baj volt egész este. Akadozott, lelassult, megszakadt a kapcsolat. Mi a jó hétszázasnak nem lehet a központ hibáját bejelenteni?
2011. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Hát ezen beszarok. 2 és fél év alatt nem bírták megoldani. Szar a T-home!!!
2013. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
A Voda viszont megoldotta, kifogástalanul működik (igen jó sebességgel) a szélessáv (HSDPA).
2013. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!