Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is szar a t-home net?

Másnál is szar a t-home net?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban nagyon szar.Van hogy 2-3 percenként elmegy a net, lassan tölt be stb.Néha viszont órákig minden oké, korábban nem volt ilyen.


5 megás netem van amúgy.


2010. júl. 5. 22:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mi nem rég váltottunk.. Az semmi hogy néha néha elmegy a net,de még sebességet se tudják rendesen megadni... :)
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt a "csiganetet" ajánlgatták három éve, a vége USB modemes mobilinternet lett a Vodafone-tól. (Internet Fix 5500 havonta, 5G, sebesség 7,2 Mbps. (Ez többnyire 4-6 közötti, szélessávon HSDPA). Valószínűleg az elöregedett kábelhálózat hibája a lassúság.
2010. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Tegnap 23 56: Én is Vodás vagyok, jól állítottad be az USB sticket? Nálam igen jó sebességgel megy, valódi szélessávon, sokszor a sticken szoftver csere megoldja a lassulást. Vagy térerő gond van, ahol laksz.
2010. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Hello! Nálunk is 5 megás net van és az utóbbi időben nagyon szar. 5 percig van net, 5 percig nincs. Na ha jó kedve van, akkor csak félóránként egyszer megy el. Nem értem, mert 1-2 éve hónapokig nem volt leállás, olyan stabil volt az internet, mostmeg megint egy rakás szar.
2010. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Te is jelentsd be a 1412-n, megnézik mi okozza.
2010. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Na igen, a napokban még szarabb lett, úgy van ahogy előttem kettővel mondták. Ez így egy fos.

Majd késői órákban fel is hívom őket mert se 30-as mobil se vezetékesünk nincs, azt akkor talán nem kell fél órákat tárcsázni.

2010. júl. 25. 16:29
 17/37 anonim válasza:
Hihetetlenül rossz. A szerződésben 8 megás net van(azért is fizetünk) De valójában csak 5Megás, és este 7- kb. éjfélig használhatatlan. 15-20 percenként megszakad, de van amikor 1-2 percenként is. Ezért a pénzért ez felháborító. Ár/sebesség/megbízhatóságban a legrosszabb szolgáltató. Jelenleg mobilinternetre tértem át(vicces de messze jobb mint a thome) mivel sajnos UPC egyelőre nincs a kerületben.
2010. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
És te bejelentetted hibára, vagy csak magadban lázadozol?
2010. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
Jah és bejelentettem a 1412-őn(mivel 1 alkalommal már vissza se jött megszakadás után a vonal) és elmondtam a problémámat, azt mondják orvosolják (a vonal vissza is jött, kaptam is róla értesítést smsben, h minden hibát kijavítottak), de megszakadozás azóta is fenn ál. Szal ha nekik ez nem hiba akkor bek*ph*tják!
2010. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Jelentsd be újra, illetve kérhetsz segítséget tőle (e-mail-ben):

[link]

2010. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!