Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet belépni...

Miért nem lehet belépni ztracker-be? Vagy csak én nem tudok? Már lassan 3napja nem tudok belépni.

Figyelt kérdés
Miért nem lehet belépni ztracker-be? Vagy csak én nem tudok? Már lassan 3napja nem tudok belépni.
2010. jún. 30. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami baj lehet a szerverükkel, én sem tudok belépni.
2010. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
nekem sem megy. Lehet azt is elvitték.
2010. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én se tudok :(
2010. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 N.Balu válasza:
Bejelentkezni én sem tudok, de még a torrent tracker funkciója sem működik az oldalnak. Sok ztracker-es torrentet seed-elnék, de hiába.
2010. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hudák Péter válasza:

Én se tudok belépni a ztracker oldalra!

Próbálkoztam Firefoxxal, Chrome-mal, Internet Explorer-rel is, de hiába, azt írja ki, hogy ,,A webhely nem érhető el''


Pedig jól működött az oldal, most pedig hosszú ideje nem akar működni, nekem olyan sanda gyanúm van, hogy szerver karbantartás vagy más valami miatt csinálhatják az oldalt.


Zenét vagy filmet szerettem rajta letölteni volna, amikor ráklikkeltem az oldalra, arra lettem figyelmes, hogy nem érhető el.

2016. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!