Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha nem vagyunk...

Facebookon ha nem vagyunk ismerősök megkapja az üzentem? Több infó lenn!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Facebookon bejelöltem egy lányt és írtam is neki.

A messenger úgy jelzi ki hogy az a kis üres, fehér pipa van mellette.

Ez kb. 1 napja történt a lány azóta sem jelölt vissza és a fehér üres pipák vannak még mindig ott, nem pedig a teli fekete pipák.

Nos a kérdésem hogy ilyenkor is kap egy értesítést hogy írt neki valaki nem ?

Biztos hogy telefon/laptop közelben volt mert ma változtatta meg a profilképét.

Látta hogy mit írtam neki, vagy nem kap addig róla értesítést ameddig vissza nem igazol?

Előre is köszönöm!


2018. dec. 20. 22:20
 1/4 anonim válasza:
Kap róla értesítést a messengerben is elvileg. Úgy szokott ez általában megjelenni ,hogy Engedélykérésed van legfelül jelenik meg.
2018. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor csak simán leszarnak engem ? XD

Köszi a választ!

2018. dec. 20. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy tud róla! Én is nemrég kaptam üzenetet Messengeren olyasvalakitől, akivel nem vagyunk ismerősök Facebookon, és a telefonszámomat sem tudja az illető.

Tök véletlen, hogy épp nézegettem a Messengert a telefonomon, mert különben ritkán használom. Véletlenül fedeztem csak fel, hogy írtak nekem. Mert nem kaptam róla értesítést, nem villogott, jelzett semmi. Csak pont oda is kattintottam, ahol meg lehet nézni, ha valaki ismeretlen írt neked. És már pár napja ott volt az üzenete.

2018. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan merre van ez a menüpont? Én is ránéznék.

Egyébként azt hittem úgy van ahogy az előttem szóló írta. Engedélykérés van legfelül az üzenetek felett.

2018. dec. 21. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!