Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS, Miért nem tudom megnyitni...

SOS, Miért nem tudom megnyitni? :a "Programok telepítése törlése"ikont?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni! A Vezérlőpultban a "Programok telepítése törlése" ikonra kattintva a következő üzenetet kapom:---"A Windows nem találja a C:/WINDOWS/system32/rundll32:exe'fájlt.Ellenőrizze,hogy helyesen írta -e be a nevét,majd próbálkozzon ujra."--- sajnos valamit kitöröltem belőle a virusirtóval és nem tudom helyre hozni.Elég régóta kűzdök vele, de még nem sikerült megoldást találnom.elöre is köszi
2010. jún. 26. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Huhh... ez a rendszer-visszaállítás. Rendszerfájl. Normális vírusírtó nem törli, csak megtisztítja.
2010. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tegnap derült ki, miért lassú a barátnőm gépe. Kikapcsoltam a Rendszer-visszaállítást, erre elkezdett keményen fagyni, mert a Malwarbytes Anti-vírus rávetette magát a fertőzésre. 1 fertőzést talált (Trojan.Downloader), sajnos rendszerfájlban. De meg tudta tisztítani, mint minden normális vírusirtó és bezárta a karanténba. Előtte jelezte, hogy nem tudja törölni. Milyen vírusirtód van?
2010. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az elsö válaszolo vagyok:


Le kell cserelni es menni fog

2010. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
l,5 hónapos a kérdés! Gondolom, azóta megoldódott...
2010. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!