Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A myvip-re feltöltött zenéket...

A myvip-re feltöltött zenéket hogyan lehet leszedni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyitod Internet Explorer-ben a myVIP-et --> Megvárod, hogy előtöltsön a zene --> Internetbeállítások --> [link] --> Megkeresed alul a zenét --> Kimásolod olyan helyre, ahol meg is találod.
2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát köszi a segítséged, de nem sokra mentem vele lehet hogy én vagyok nagyon kezdő de egy az nekem nem internet expoller van hanem mozilla firefox na most akkor itt hol van az hogy internet beállítás és hogy jön ide a képfeltöltés oldal

légyszi segítsetek részletesen

2010. jún. 27. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

1: Internet Explorer-nek lennie kell a gépeden (ha csak nem Vista).

2: Mindegy, hogy milyen böngészőt használsz, csak Internet Explorer-rel tudod leszedni a zenét.

3: A képfeltöltés.hu úgy jön ide, hogy azon van, hogy honnan hova kell kattintanod, mert leírni nehéz lenne.

2010. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséged így most már mindent értek
2010. jún. 30. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
az internetbeállításoknál kell valamit átállítani ?
2010. jún. 30. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] ezen az oldalon minden jól ment csak az utolsó lépésnél nem látszik a cookie:user@ na ez után nem látszik semmi hogy mi van írva és nem tudom hogy most melyikre klikkeljek mert van nekünk több ilyen ami így kezdődik az internetbeállításoknál !!!SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!
2010. jún. 30. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit átállítani.

(Én vagyok az 1. válaszoló is, csak újraregisztráltam.)

2010. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!