Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a youtubbal?

Mi történt a youtubbal?

Figyelt kérdés

Szinte minden program letöltési linkje a sharecashre vezet át ahonnan nem tudok letölteni semmit.

pls help


2010. jún. 26. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

neemértem a kérdést :D

most akkor filmet akarsz nézni vagy progikat tölteni le?

2010. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát van a youtube videó mondjuk egy programról és annak a programnak van egy letöltési linkje, de mostmár az összes ilyen letöltési link a sharecashre vezet, ahol ki kell tölteni egy tesztet hogy le tudd tölteni az adott progit, de nekem pl nem engedi kitölteni ezt a tesztet:) mint többmillió embernek

Szinte minden egyes youtube progi letöltő link a charecashre vezet ezt nem értem h miért van:D

2010. jún. 26. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen problémám még nem történt. Linkelj be egy videót és megnézem nekem mit ad ki. Másik hogy ne kattints a linkre hanem másold át a böngésződbe. Ha így is előjön a hiba akkor vírusirtás mert valószínüleg olyan férget kaptál be ami észleli a letöltési linkeket és ha mondjuk megauploadra akarnál felmenni automatikusan átirányit annak a szarnak az oldalára.
2010. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!