Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en rendelt csomag nem...

Ebay-en rendelt csomag nem érkezett meg a határidő lejárta után sem, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A "More actions" menüponton belül nincs olyan lehetőség, hogy "I didn't receive it", pedig mindenhol azt olvasom, hogy azzal kéne jelezni, de amint lejárt a határidő a "I didn't receive it" is eltűnt .

Csak "save this seller" meg "Contact seller van"

Már több mint 60 napja rendeltem lehet azért tűnt el de a határidő meg most járt le és amíg az le nem jár addig reklamálni se lehet



2018. nov. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
első hogy írnod kell az eladónak. csak azután lehet ebayt zaklatni hogy nem érkezett meg és az eladó sem segít.
2018. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha jól tudom, akkor max 40-45 nap a határidő, hogy vitát nyiss az eBay-en vagy PayPal-on. Szóval úszott a pénz sajnos.:/ Én js jártam így, a 100 ezres pozitív visszajelzésű eladók is csinálnak néha ilyet, fiktív követési szám stb.

Legközelebb figyelsz a határidőre, és időben jelented a PayPal oldalán. 1 hónap után én már írok az eladónak az eBay-en, hogy full refundot kérek, ha nem akarja, akkor azonnal nyitom a vitát, és negatív visszajelzést adok. (Én a PayPal oldalán a csalóktól mindig visszakaptam a pénzt).

2018. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. nov. 19. 21:26
 4/4 anonim válasza:

Mindenképp vedd fel a kapcsolatot az eladóval. Kínából rendeltem telefon kijelzőket, egy nem működött, szóltam nekik, kérdezték, hogy küldjenek-e még egyet vagy küldjék vissza az árát. Újat kértem, meg is kaptam.

Ismerősöm is járt hasonlóképp (szintén Kína), neki nem jött meg határidőn belül, jelezte, hogy nem kapta meg és elküldtek neki még egyet, később mindkettőt megkapta.

2018. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!