Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdések a Stream-el kapcsolat...

Kérdések a Stream-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hogyan kell fizetni a játékért ha vásárolni akarok ?


egyszerü folyoszamla elég hozza?


Ha letoltott stremes/megvasarolt játékot kitudom irni majd dvd.re es egy operacios rendszer ujratelepites utan visszatehetem a gepre?es ugyan ugy eredeti marad a jaték?és tovabbra is tudnek multizni a jatekkal?


2010. jún. 25. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
megj.: Steam és nem stream
2010. jún. 25. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
A Steam-en bankkártyával lehet fizetni.A játékot ha kifizetted a kártyával, akkor elkezdődik a játék letöltése, ami a a felhasználódhoz csatolódik.Innentől ha új gépet is veszel, bejelentkezel és újra letöltheted, itt nem fogsz kapni DVD-t.Ezt Neked le kell majd tölteni.Multizni természetesen majd tudsz fogni velük játszani.Például meg veszed a Left 4 Dead-et.Kifizeted a játékot, letöltötted, játszol vígan vele 1-2 napot és megtörténik a baj:elromlik a gép.Úgy döntesz, hogy veszel újat, akkor arra felinstallálod a Steam-et, bejelentkezel és már újra le is töltheted a játékot:)
2010. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként Neked megy a Steam?Mert nekem be se akar jelentkezni, de a weboldalát se nyissa meg:(
2010. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kosszi a valaszod!! Egyszeru folyoszamla eleg...bemegyek a bankba elutalom a penzt ,haza jovok es letoltom. /nem hasznalok ebankingot/


Igen megy nekem...de nem vagyok bejelentkezve.

Most nagyon levan terhelve a steam,mert eleg kemeny leszalitasok vannak es gondolom sok a veo..

2010. jún. 25. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen és én is köszi!Remélem, hogy nem valami vírust kaptam el, mert pont ma vettem rá meg egy dobozos játékot, és hát nem szeretném már rögvest új kulcsot venni hozzá, mert ellopták a felhasználóm:S
2010. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Félve kérdezem meg, hogy Titeket sem enged be az acc-otokba? Azt írja, hogy a serverhez nem bírok csatlakozni. :U


Most vásároltam pedig egy pár játékot és meg se bírom nézni. :W


MOD: a Steam weboldalán beenged a accountom-ba, tehát valószínűleg nem törtek fel és nem is bannoltak."


"kib*szott steam. ha ekkora akció van számolhatnának a megnövekedett adatforgalommal.


szanaszét esik ez a sz*r :W."



ezt olvastam most egy forumban..szval masoknak is hasonlo problemajuk van :S

2010. jún. 25. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh, 1000 köszi, most már megnyugodtam:D
2010. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincsmit
2010. jún. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!