Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet valaki jelölését kéretlennek jelölni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rossz kategóriába írtam de nagyon fontos lenne, és itt vannak a legtöbben. bocsi :/

2018. nov. 6. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Tiltsd le az illetőt, ennyi.
2018. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, de letezik elvileg egy olyan opció is, hogy szamara eltűnik az ismerosnek jelölés funkció. Letiltani nem akarom csak azt szeretném hogy ne tudjon ismerősnek jelölni. Ezt hogyan lehet?
2018. nov. 6. 17:57
 3/5 anonim válasza:
Olyat nem hiszem hogy lehet,max bejelöl te nem jelölöd vissza,de nem is utasìtod el.Ìgy nem tud ujrajelölni.Vagy tiltod.
2018. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat dehogynem, akkor meg ugyanugy visszatudja vonni a jelölést. De volt olyan hogy en bejeloltem valakit es akkor kiírta hogy jelölés elküldve, es utanna meg mikor neztem legkozelebb akkor mar nem tudtam ujra jelölni, teljesen eltunt ez a funkció, es kozos ismerőseink is voltak. Ezt hogyan lehet? Elvileg van olyan hogy keretlennek jelölés.. Ez erdekelne hogy ezt hol talalom?
2018. nov. 6. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl valami ismeretlen, akit nem akarsz tiltani, de azt sem akarod, hogy újra bejelöljön, annyit kell tenni, hogy amikor törlöd a jelölést, megjelenik ott egy link hogy kéretlenként jelölés, és arra nyomj, többet nem tud jelölni.
2018. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!