Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik torrent oldalról...

Melyik torrent oldalról tudnám letölteni Ganxsta albumait?

Figyelt kérdés
Regisztráció nélkül...
2008. nov. 5. 13:49
 1/7 anonim válasza:
mivel magyar zene ezért szerintem nagy a valószínűsége hogy reg. nélküld sehonnan sem fogod tudni letölteni
2008. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar tartalmat nem nagyon lehet letölteni,csak magyar torrent oldalakról.Azok nagy része(legalábbis a jobbak mind) meghívásos,regisztrációs alapon működik.Próbálkozz valami letöltőfórummal,ott regelhetsz simán is,persze ingyen.Pl pirateclub.hu vagy cold.hu vagy mp3club.hu
2008. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenthet gondot később nekem, ha regisztrálok?
2008. nov. 5. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az,hogy később kaphatsz néhány spamet a mailedre,de egyáltalán nem vészes.Most nem olyan spamre gondolok,hogy naponta jön ötven levél,hogy hol vehetsz viagrát,hanem arra,hogy nagy ritkán kapsz egy hírlevelet az oldaltól.De ez sem igazán jellemző.Ugyanúgy illegális letöltés ez is mint a torrent,tehát elméletileg lebukhatsz.De csak elméletileg.Gyakorlatilag ennek is a nullával egyenlő az esélye,ugyanúgy,mint a torrentnél.Egyébként meg azt hiszem,hogy a magyar törvények szerint letölteni nem vétség,csak megosztani,de ebben nem vagyok biztos.Ez teljesen más mint a torrent,neked itt semmit sem kell visszaosztanod.Te is tölthetsz fel,de ezt senki nem várja el tőled.A tartalmak ugyanúgy nem az oldalon vannak,mint a torrentnél,csak itt nem a felhasználók között vándorolnak,hanem egy tárhelyoldalon vannak.Pl rapidshare vagy data.hu.Ezeken az oldalakon te ezeknek a linkjeit találod meg.A regisztrációnál meg nem vagy köteles valódi adatokat megadni,regizhetsz te kovács pistikeként is,itt tehát te döntöd el,hogy milyen adatokat adsz meg magadról.De egyáltalán nem jellemző,hogy megpróbálnának visszaélni az adataiddal(nem is nagyon tudnának szerintem,legfeljebb a tekintélyeden rombolni,különben is beállíthatod,mely adataid legyenek publikusak),ezek a közösségek olyanok,mint egy nagy család.Mindenkinek közös érdeke a normális együttműködés.Én már elég régóta tagja vagyok ilyen oldalaknak,és még semmi rosszat nem tapasztaltam.az oldalakon moderátorok vannak,akik még arra is figyelnek,hogy ne bántsák meg egymást a tagok.(nem úgy,mint pl ezen az oldalon...)Mindenképpen érdemes elolvasni az oldalak szabályzatait,és a gyakran ismételt kérdéseket,segítségeket is.Ha valamire sehogy sem tudsz rájönni ezek után sem,akkor biztos lesz valaki,aki segít neked a tagok közül.Szerintem az ilyen oldalak rendkívül hasznosak és barátságosak.
2008. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak (a többieknek is). Melyik magyar oldalra érdemes regisztrálni? Szeretnék régi sorozatokat is letölteni, lehetőleg magyar nyelven (Örvény, Időlabirintus stb.).
2008. nov. 6. 09:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a pirateclub.hu-t és az mp3portal.hu-t.Régi tartalom nem nagyon van rajtuk szerintem,bár én nem szoktam ilyesmit letölteni.Ha egy ideje tagja vagy az oldalnak,akkor esetleg kérhetsz is tartalmat.De ezt persze csak egy idő után illik.Még egyszer hangsúlyozom,hogy olvass el mindent figyelmesen a szabályzatban és a segítségekben.Ajánlom még a cold.hu-t is,az teljesen nyitott.Ott viszont nem is kell regizni,de hozzászólni,kérni sem tudsz,csak letölteni akkor.Kicsit más jellegű,mint a másik kettő.Mindezek mellet ajánlom még a torrent oldalakat is,mert nagyon jól kiegészítik egymást a letöltőfórumokkal.Próbálj meghívót szerezni valami havertól.
2008. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy próbálj meg itt regizni,most azt hiszem lehet.Bár nem vagyok benne biztos,hogy nem kell-e egy emeltdíjas smst küldeni.De szerintem nem kell,próbáld meg.Én nem tudom megnézni,mert már tag vagyok,és nem próbálhatok kétszer regizni,mert úgysem engedi.(tilos is a dupla regisztráció)


www.indeep.biz


Itt egy másik is,de ez csak xxx:


www.bitlove.hu


Természetesen ezeken is fontos a szabályzat,mert nem ugyanaz minden oldalon.Fontos elolvasni!

2008. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!