Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene az adott...

Valaki segítene az adott probléma (Otthoni net-Wifi) elhárításában?

Figyelt kérdés
Digis internetünk van. Legnagyobb csomag. De lassan már a falba verem tőle a fejem. A probléma a következő: MINDENNAP random időben eljátssza azt, hogy elmegy a net, lecsatlakozok a Wifiről, vissza, semmi. Újra le, vissza, semmi. Majd gondol egyet és működik. Van hogy úgy hasít hogy semmi gond vele, de van olyan, hogy konkrétan fél óráig képtelen vagyok felcsatlakozni a Wifire. Nem erre a gépre van rákötve a Wifi, egy másik gépre, ott mindig működik. Ebből gondolom, hogy a Wifivel van a probléma inkább mintsem a Digivel. De olyan 12 vagy épp 24 óra nincs, hogy ne dobáljon le állandóan és aztán kínszenvedés legyen visszacsatlakozni. Gondoltam arra is, hogy rossz helyen van a Wifi, de akkor gondolom mindig rossz minőségű lenne a net, de ahogy mondtam, valamikor hasít. Mit lehetne tenni? Reseteljem a Wifit? Állítsam be újra? Esetleg van valami az alapbeállításokon kívül amit érdemes még megtenni? Válaszotokat előre is köszönöm. (TP-Linkes router)
2018. okt. 25. 16:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy olyan is van, hogy rácsatlakozik, de ilyen 5,8 kb/s a letöltési sebesség, tehát kb semmi. Van hogy mutatja a jelerősséget, maxon van, mégis rácsatlakozás után nem tölt be semmit.
2018. okt. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!