Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a pppoe? Kér felhasználó...

Mi az a pppoe? Kér felhasználó nevet és jelszót.

Figyelt kérdés
Vettem androidos tvt és ahhoz hogy a telefonról tudjam kezelni a tvt kéri hogy tegyem le a pppoe!

2018. okt. 12. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Google? Az nem kér jelszót.
2018. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Keresgèltem Googlen is de semmi hasznosat nem találtam.

Köszönöm a bunkó választ..

2018. okt. 12. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
PPPoE kapcsolattal tudsz csatlakozni pl ADSL-re. De neked valszleg nem az fog kelleni, hanem a routeredre kell kapcsolódni.
2018. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A tv meg a routert már csatlakoztatam mivel Wifivel használom a tvt.

De ahogy hogy a tv és a telefon tudjon csatlakozni ahozz kéri a pppoe!

2018. okt. 12. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

A PPPoE egy, az Internet-szolgáltatók (főként ADSL, mikrohullámú és FTTx szolgáltatók) által használt protokoll, mellyel az ügyfél végponti eszköze - digitális elosztója, home gateway-e, routere, vagy ezek hiányában számítógépe - felhasználónév és jelszó megadásával csatlakozhat a szolgáltató hálózatán keresztül a szolgáltatóhoz, és így az Internethez.


Általában a háztartások 98 %-ban van valamilyen elosztó eszköz - router, home gateway, stb... - ami már megteszi ezt a csatlakozást, így neked csak a routerhez kell csatlakoznod. Ha nem vagy biztos benne, akkor írd le, hogy milyen szolgáltatónál vagy, pontosan milyen modemed/routered/egyéb eszközeid vannak a hálózatban.

2018. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. Neked nem PPPoE kapcsolat kell!
2018. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De igen mert a tvm ki írja hogy tegyem le a pppoet és akkor tud a tv és a telefon csatlakozni.

Köszönöm a segítséget be írtam amit a szerződésben találtam felhasználó nevet és jelszót de sajnos nem jó!

De azért köszönöm!

2018. okt. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!