Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltelepítettem az internet...

ASD ASD asd 52463225 kérdése:

Feltelepítettem az internet drivert, de nincs internet. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Uj alaplapom lett, ujraraktam a gepet, betettem a CDt, feltelepitette az osszes drivert , a device managerben felkialtojel van a driver mellett, frissitenicis probaltam, de a legujabb van, hibakod: 31

2018. okt. 1. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Uj alaplapom lett"

Az új alaplap gyártója és PONTOS típusa?


"ujraraktam a gepet"

Operációs rendszer PONTOS verziója (feltételezem Windowsról van szó, de XP? 7? 8.1? 10? - azon belül 32 bites vagy 64 bites?)

2018. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Drivert a gyártó honlapjáról töltünk le (ahogy #1-es irta) operációs rendszer verziója és bit száma alapján.


Ha ez nem megy, akkor lehet próbálkozni a driverkeresés hardwerazonositó alapján nevezetű módszerrel : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Ha megadod a hardwerazonositóját az eszköznek, akkor megpróbálok én is drivert keresni az eszközhöz, de akkor is kell az operációs rendszer verziószáma és bit száma pl.: Win10 64 bit


Sok sikert. Üdv.

2018. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alaplap: gigabyte aorus b30 gaming 3 wifi

Operaciosnrendszer: windows 10 64bit

2018. okt. 1. 08:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismeretlen eszkoz, ami 100% hogy a keresett driver: VEN€8086&DEV_15BC&SUBSYS_E0001458&REV_10\3&&11583659&1&FE
2018. okt. 1. 08:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg azz irja hogy az eszkoz talalt illesztoprogramot az eszkozhoz, de a telepites soran hiba tortent
2018. okt. 1. 09:17
 6/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Lehet, hogy ott valami más gond is van, mivel ez egy sima inteles pro 1000 kártya.


Itt van hozzá win10 64 bitre egy erőltetett driver : [link]


Letöltés és kibontás után a következő INF filék tartalmazzák az általad megadott hardwerazonositó kezdő részét (PCI\VEN_8086&DEV_15BC) :


- DP_LAN_Intel_18061\Intel\FORCED\10x64\PRO1000\e1d65x64.inf

- DP_LAN_Intel_18061\Intel\FORCED\10x64\PRO1000\Universal\e1d65x64.inf


Inf Filés drivertelepités:


Ha nem található végrehajtható álomány (EXE) akkor a következő a módszer a driver telepitéséhez :


Ami nem mindig működik : Megkeresed a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt a megfelelő mappában - (Sajátgépben : "Telepítési információk"-ként fut a Típus oszlopban), majd jobb egér gomb és a megjelenő menüből a "Telepítés" menüpontot választva, telepíthető a driver. A Windows ilyenkor általában azt írja, hogy "Ezzel a fájllal nem végezhető el a telepítés" vagy valami hasonló hibát ad.


Ami mindig működik : Az eszközkezelőben megkeresed azt a hardvert amire drivert szeretnél telepíteni/frissíteni, és a driver "Telepítése" vagy "Frissítése" gombbal (A megjelenő ablakban az "Illesztőprogramok keresése a számítógépen" részt kell választani), majd betallózod neki a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt vagy azt a mappát ahol az INF fájlok találhatóak.


Sok sikert. Üdv.

2018. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"gigabyte aorus b30 gaming 3 wifi"

Ilyen alaplap nincs.


Esetleg:

* H370 AORUS GAMING 3 WIFI: [link]

ehhez LAN driver:

* [link]

vagy egy újabb (a Win10 1709-es és 1803-as változataihoz! ): [link]


vagy:

* B360M AORUS GAMING 3: [link]

a meghajtóprogramok ugyanazok.


Az Intel oldaláról:

* [link]

2018. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
B360 csak elirtam
2018. okt. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!