Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internetem?

Miért nincs internetem?

Figyelt kérdés

Új modem van már egy ideje azzal elvileg nincs gond, egy párszor újraindítottam, de nem ért semmit se. Mondjuk bekapcsolom a laptopot és kb 10 percig vagy jó esetben egy óráig van net, aztán elmegy, kirakja a sárga kis háromszöget. Lekapcsolódtam, aztán újra rá de nem értem el semmit, mert fél perc után megint semmi sincs. Már hetek óta így van és nem tudok mit csinálni, vagy inkább nem értek hozzá. Azt hiszem a laptopban is ki lett cserélve valami internettel kapcsolatos. ( ezenkívül új vinyó van benne mert arra szükség volt)De már előtte is volt ez a probléma. Nem tudom mit csinálhatnék :( A másik gépen természetesen nincs probléma, de már azt is próbáltam, hátha a távolság a baj, hogy átvittem a laptopot a másik géphez ahol a modem van de ez sem használt.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. szept. 4. 17:01
 1/1 Dongaben ***** válasza:
Találkoztam hasonlóval. Egy barátom a "Driver booster" nevezetű népszerű programot használta. (Nem értem, sokan miért ragaszkodnak hozzá, mert több kárt csinál, mint hasznot...) A laptop gyártó honlapjáról letöltött driverrel aztán tökéletesen működött. Ezt javasolnám ide is.
2018. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!