Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni MSN-re! Mit...

Nem tudok belépni MSN-re! Mit csináljak? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy napig nem voltam egyáltalán gépközelben, mert ágynak estem. Már jobban vagyok és gondoltam felnézek MSN-re. De amikor a Bejelentkezésre kattintok, kiírja ugyan hogy Belépés folyamatban, de az istennek nem lép be, egy idő után meg lefagy. Bezárom Feladatkezelővel, utána pedig olyat ír ki hogy "A Windows Live Communications Platform hibát észlelt, ezért leáll"



mit csinálhatnék, hogy ez ne legyen? mellesleg unom, hogy mindig pont akkor b@szódik el az MSN, amikor nem vagyok egy vagy több napig gép előtt...


(megjegyzés: mobilinternetünk van, ami kiírja a net aktivitását, és észrevettem, hogy amikor be próbáltam lépni MSN-be, egyáltalán semmi aktivitást nem mutatott, azaz 0 kbps fel-, 0 kbps letöltés)


2010. jún. 21. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet hogy neked is az a bajod ami nekem.Nagyon gyenge a jel vagy nincs.Hol laksz?You tubon betölti a videókat illetve elindulnak?
2010. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az Internet maga működik, csak az MSN nem megy... bár lehet hogy gyenge a jel


egyébkén Dombóváron lakok és Pannon Internetet használunk

2010. jún. 21. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem javult meg most se?
2010. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na várj, megpróbálom...

bár nem hiszem, mert már reggel se ment

2010. jún. 21. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
semmi :(
2010. jún. 21. 21:31
 6/7 anonim válasza:
próbáld meg újratelepíteni az msn-t. a "restart" felfogás nagyon bejött bill gatesnek. egy próbát megér:D
2010. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D


de a programok telepítése és törlése listában nincs benne :/

2010. jún. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!