Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-mail portfoliot szeretnék...

E-mail portfoliot szeretnék készíteni, de nem találtam hozzá egyetlen egy programot sem?

Figyelt kérdés

Van egy kisvállakozásom, és szeretném magamat pár más cégnek akik ügyfeleim lehetnek bemutatni Emailben. Ehhez viszont kellene egy portfoliot küldenem(vagy is egy email portfoliot), de sehol egy lehetöséget késsz designra nem találok. Pl fly-ert is online csináltatok, ott kitöltök késsz designra a fly szöveget, teszek bele képeket és már meg is rendelem...

Na ilyet szerettem volna email portfolio készítésre is találni.

Tudtok segíteni?



2018. aug. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A legtöbb email kliens nem jeleníti meg a képeket úgy ahogy te beilleszted őket, ennek biztonsági okai vannak. Csinálj egy honlapot vagy egy prospektust pdf-ben és küldd szét azt.
2018. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt ha csak úgy emailt küldözgetsz, az még mindig a spam kategória és tilos. Másrészt, ahogy az első írja, sokkal jobb, ha van egy épkézláb weblapot és oda irányítod a partnereket.
2018. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Céges ügyfeleknek, céges email címre ilyen jellegű levelet küldeni szabad, nem számít spamnek. De én is azt mondom, hogy egy saját weboldal jobb ötlet lenne, végső esetben egy facebook oldal, vagy az emailhez csatolt pdf.
2018. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!