Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet ingyen mások ellen...

Hol lehet ingyen mások ellen pókerezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A kocsmában.
2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neten gondoltam, és olyan ahol tényleg semmit nem kell fizetni (kezdőösszeg stb.)
2010. jún. 21. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:

pokerstar

fulltilt

partypoker

2010. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] ez tök ingyenes,játékpénzes cash game mellett rengetek ingyenes verseny van naponta,amin valódi pénzt nyerhetsz
2010. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 21. 10:18
 6/8 A kérdező kommentje:

még egy kérdés:

megbízhatóak ezek az ingyen pókeres izék, mármint hogy kitölthetem a pontos adataim vagy inkább ne? pokerstars-on kaptam 600$-t bónuszba!

2010. jún. 21. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kitöltheted, a saját érdekük, hogy vigyázzanak a felhasználók adataiba. Titkosan kezelnek mindent és elég magas az adatbiztonságuk.

+ ha később játszani akarsz valódi pénzért, akkor mindenképp szükséged lesz a valós adataidra.

2010. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképp valós adatokat írj, már csak azér is hogy ha nyersz pénzt akkor ki tudd venni, ez teljesen hivatalos, sokszor csinálnak olyant, velem is megcsinálták, hogy ha 1nél több névvel van valaki ugyan arról az IP-ről akkor letiltják a neved és mailban kérik hogy igazold magad,vagyis szkenneld be a személyi igazolványod és küld el nekik,egyeztetik az adatokat.
2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!