Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon belassult az internetem...

Nagyon belassult az internetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon belassult az internetem, de csak a böngészők. Régen amit betöltött 1-2 másodperc alatt, azt most 1 perc alatt tölti be és ez k***ra ra idegesít. Letöltés nem lassú meg msn meg az ilynek, csak a böngésző.

Google Chrome-ot használom, más nem is indul el, nem tudom miért.


Mit tehetnék ez érdekében?


2010. jún. 21. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy virusos a geped.

Esetleg kihasznaltad az adott havi forgalmat (3/5GB) es ilyenkor bizony belassul.

2010. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
újra indítottad ár a géped?
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél borbansült disznókarajt kaukázusi vegyeskörettel.
2010. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod ki egyen olyat te paraszt -.-


Amúgy most vettem észre hogy felemelték a netemet 1 megáról 2re, és mostmár nem étem hogy miért lassú.

Vírusírtóm avast, mindig kiírja pirossal hogy elavult meg hogy nem lehet frissíteni meg ilynek.

2010. jún. 22. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát először is ne törődj a bunkókkal. Az második az, hogy nézd meg a Startmenű/Vezérlőpultban a Biztonsági központot, a Virusirtó és a Tűzfal milyen színű? Ha kék és zöld, nincs nagy baj, próbáld meg kézzel frissiteni a vírusirtódat. Ha viszont valamelyik vagy mind a kettő narancsszínű vagy piros, akkor megfertőzödött a géped. Ha elavult, ha nem, azonnal futtasd le a vírusirtódat.
2010. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az történhetett, hogy a Windows tűzfalon átment valami, feltehetően trójai faló. Írd le, mi milyen színű, lépésenként leírom, mit tegyél. Mi ez? XP vagy Win7? Fontos.
2010. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!