Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más se tud belépni a citromailbe?

Más se tud belépni a citromailbe?

Figyelt kérdés

Napok óta problémám van vele. A belépés gombra való kattintás után tölt egy kicsit, de ottmarad a főoldalon, tehát olyan mintha csak a főoldalt tölteném be újra.


Pár nappal ezelőtt még nagy nehezen be tudtam lépni pár próbálkozás után, de ma eddig még nem sikerült.


2010. jún. 20. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez a probléma nálam is. Ezidáig azt hittem csak nálam van a hiba. Szerintem holnap már javítják, mivel munkanap lesz.


Ha fontos levelet vársz, addig keress egy email kliens progit, mert azokkal le tudod kérni a leveleidet.

2010. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem működik webesen. A nagy razziában elvitték a MySQP szerverüket, ami óriási baklövés a sünék részéről. Ettől eddig minden gépet, de az egyik a Citromailé volt.
2010. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek a sünök, hogy lehetnek ekkora lúzerek xDD
2010. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Három napja nem tudok belépni,bár a nejem minden további nélkül használja!Kaptam tippet,a torrentezőket csesztetik,néha egy-egy ingyenfilmet megnézek,azt hittem emiatt van!Csak azt nem értem néha miért sikerül,majd közvetlen utána már nem tudok visszalépni...
2010. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor reméljük, hogy megoldják hamarosan. Már akartam küldeni egy e-mailt, hibabejelentéssel, de gondolom nem szükséges, tisztában vannak vele hogy probléma van.
2010. jún. 20. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én ma is be tudtam lépni, tegnap is, az előtt is, meg mindig :D

Nem volt semmi baj... :)

2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már írtam nekik hibabejelentő emailt tegnap, kértem visszaigazolását is rá, de úgy tűnik még nem olvasták el.
2010. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Újra működik a Citrom xD
2010. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak annyi volt a parancs: ebből a teremből az összes szervert. Hogy aztán mi van rajta, azt nem nézték. Viszont az is biztos, hogy valahol van tartalékuk, ha kisebb teljesítményű is, mert ha lassan is, de nekem folyamatosan működött.
2010. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most már működik rendesen. Én a biztonság kedvéért egyelőre átirányítva hagyom a beérkező leveleket egy másik e-mail címre.
2010. jún. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!