Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-ban meglehet...

Google Chrome-ban meglehet valahogy oldani, hogy egy félbeszakadt letöltést ne kezdjen el az elejétől újra letölteni?

Figyelt kérdés

Tegnap este elindítottam egy letöltést. 28 GB-os játékról van szó. Mivel nem a leggyorsabb az internetem (13-15 Mb/s) ezért ez nem 1-2 óra lett volna, mire lejön. Egy 12 órával kb a letöltés elindítása után gondolt egyet a google chrome, és teljesen megszakadt, folytatni se lehetett, semmi. Nem tudom mi lehetett a probléma, az internet nem ment el közbe, semmi más nem futott mellette a gépen, egyszer csak fogta magát és leállt.


A helyzet következő:

A letöltések oldalon ez a file át van húzva, azt írja ,,meghiúsult - tiltott'', semmit nem tudok vele kezdeni.

Ha újra elindítom a weboldalról, akkor 0-ról kezdi el újra letölteni.

A 12 óra alatt lejött 18 GB egy ,,nem megerősített'' file-ként, amihez nem nyúltam hozzá, megnyitni se próbáltam, nehogy baja legyen.


A kérdésem az az, hogy nem lehetne-e valamilyen módon megoldani, hogy 18 GB-ról folytassa a letöltést, és ne kelljen teljesen előröl kezdeni, nem szívesen hagyom megint egész estére bekapcsolva a gépem, főleg így nem hogy bármikor az egész feleslegessé válhat.



2018. aug. 4. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekkora méretű csomagot SOSE "direct" letöltésbe tölts, hanem torrentről!
2018. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sima böngészőbeli letöltés csak így oldható meg.
2018. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

használj letöltéskezelőt pl Flashget


ilyekor ha megszakad folytatja ahol abba hagyta.

2018. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem már ott bűzlik a dolog, hogy feleslegesen sok időt vitt el a letöltés. Ilyen sebesség mellett olyan 4.5 óra alatt le kellett volna jönnie a 28GB-nak. Ez persze igaz akkor, ha MBit/s-ot értettél, nem tényleg MB-ot. Ha MB-ot értettél, akkor meg fél órát vett volna igénybe a letöltés. Csak nem korlátozta az oldal, ahonnan töltötted le a letöltési sebességet? Mert az már könnyedén elképzelhető.
2018. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megabit/s-re gondoltam a letöltés sebesség alatt.

Akkor ha jól értem, ezt a letöltést újból kell kezdeni és nem érdemes a böngészőből, hanem egy ilyen letöltéskezelő programon keresztül kell.


Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom a Flasget-en keresztül letölteni.

2018. aug. 4. 16:11
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja és így utólag, a feladatkezelőn keresztül folyamatosan figyeltem és átlagosan olyan 4Mbit/s-el haladt, tehát lehetséges, hogy korlátozta a weboldal.


De akkor megpróbálom azon a programon keresztül, vagy esetleg letöltöm a torrentet.

2018. aug. 4. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk a webszervernek is kell támogatnia a félbe szakadt letöltés folytatását. Nem mindegyik támogatja.
2018. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez az egyik. A másik meg, hogy a letöltéskezelővel sem fogod tudni gyorsabban letölteni a szükséges adatot, mivel a weboldal korlátozza a letöltési sebességet. Innentől kezdve nincs miről beszélni, mindegy mit használsz a letöltéshez. Amúgy a 4MBit/s stimmel, nagyjából 16 órát vett volna igénybe a letöltés, tehát még 4 óra lett volna vissza (akkor, ha stabilan legalább 4MBit/s-al szeded és szedted addig is).
2018. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A Flashget-el nem sikerült letölteni, gondolom nem támogatta azt a weboldalt.

Viszont letöltöttem a torrentet, ahol végig stabilan 12-13 Mbit/s mostanra lejött mind a 28GB, úgyhogy köszönöm a segítséget, végül sikerült letölteni amit akartam :)

2018. aug. 5. 01:58
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor grat :)


flashgettel, drag&drop-al, bele lehet huzni a közvetlen letöltési linket egyébként


vagy jobb kattintással is ki tudod választani hogy mivel töltse le a chrome.


de létezik hozzá add-on, amivel egy kattintással bele tudod helyezni a letöltés, akár úgy is hogy el sem indul.



Léteznek különböző oldalok ahol lehet leölteni de van ilyen várakozási idő...na ezeknél megszerzed a letöltési linket, de nem indítod el, majd annyir teszel bele flashgetbe amennyit akarsz, majd ha kész vagy egyszerre elindítod.

fájlonként ha egyesével töltöd, akár 1 órát is várni kell, na igy viszont nem :D


szerintem elég jó és összetett program

2018. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!