Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A citromailban hol/hogyan...

A citromailban hol/hogyan lehet megváltoztatni a jelszót?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

beállítások -> biztonság -> jelszó megváltoztatása


(mondjuk ez csak egy tipp, nekem nincs citromail-om)

2018. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj értelmes e-mail szolgáltatót pl gmail...sok oldal nem szereti már ezt a citro vip es freemail... oldalakat.
2018. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2018. júl. 28. 23:24
 4/6 Röcsögei Péter válasza:
Megvárod, amíg megszűnik a cím, mert nem lépnek be rá egy ideig, és létrehozod újból magadnak, és ellopod akárki facebookját. Na ezért válts másikra!
2018. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: 1: ha megvárom - az azzal jár, hogy nem használhatom - vagyis csinálok egy másikat. Ez nem járható út - mert az a konkrét helyzet, hogy én csináltam egy teljesen amatőrnek az e-mailt - és azért kellene neki megváltoztatni, hogy már csak ő tudjon belépni- én ne.

2. Ez a facebook- lopás meg teljesen érthetetlen nekem - hogy hogy jön ez ide egyáltalán?

2018. szept. 2. 19:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Érti valaki ezt a Facebook - lopás dolgot?
2018. szept. 3. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!