Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon feleszámolják a wifi...

Lőrinc13 kérdése:

Vajon feleszámolják a wifi hotspot-ot a mobilinternetnél?

Figyelt kérdés
Havi díjas korlátlan mobilnetem van és szoktam hostolni a teloról más eszközökre! és az lenne a kérdésem hogy fel számolják e? mert előző hónapban egy ezressel több lett a számla pedig nem telefonáltam többet mint ami a csomagban van viszont elég sokat hostoltam ezért gondolom hogy felszámolják! Rákerestem google-on de nem találtam semmit! Előre is köszi a válaszokat.

2018. júl. 17. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden adatforgalom ami az előfizetésen megy keresztül, az beleszámít a havi limitbe. Ha a csomagban van túlforgalmazási díj, akkor abba is.
2018. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Számlarészletezőt nézd meg, rajta kell lennie miért lett több. Reklamálni nem minden esetben éri meg, ugyanis vannak szolgáltatók, ahol a hotspot eleve tiltott tevékenység, noha a készülékek képesek is rá.
2018. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!