Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen legyen a feltöltési...

Milyen legyen a feltöltési sebesség?

Figyelt kérdés

Konkrétan a feltöltési sebességre gondoltam torrenten.

Kb/s -ban

[link]

Belinkeltem az internetsebességem.

A letöltés ugye korlátlan.

De a feltöltést akárhogy állítom lassú a netem.


2008. nov. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

A letöltési sebességnek semmi köze a letöltési korláthoz.

Az hogy korlátlan csak annyit jelent bármennyi adatot le tudsz tölteni, nincs lekorlátozva a szolgáltatónál, hogy pl. 5 GB. A letöltési sebesség pedig, hogy milyen gyorsan jön le a letöltött anyag. Ha az a Te interneted amit belinkeltél, akkor ne is várj túl sokat tőle. üdv kispetya

2008. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kép alapján a feltöltési sebességek kBps-ben kifejezve: 24 kB/s.

Vagyis ez az a sávszél, amit "maxban" tudsz használni feltöltésre. Azonban ahhoz, hogy a letöltési sebességedet ne fogja meg a feltöltés, szükséges, hogy legyen feltöltési sávszél a kéréseknek is. Ezért a torrentkliensben a feltöltés korlátozását érdemes 18-20 kBps értékre beállítani. Ekkor nem lesz gond a letöltési sebességgel, az nem fog így visszaesni.


Amúgy az előttem szóló leszólását nem értem. Ez az internetsebesség igazán használható sebesség. Semmi baj nincs vele. Persze extrém használatra jó a 20-30 Mbps-es csomag, mert az a trendi, azonban aki egy hónapban letölt öt-tíz filmet, annak bőségesen elég a négy megás net.

2008. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igy érthetőbb.
2008. nov. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!