Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ra feljuthatok pénzel?

NCore-ra feljuthatok pénzel?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 06:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Érdemi válaszra várok még mindig. Nem érdekel a rizsa, csak be szeretnék jutni. 580 ezer felhasználójuk van, akkor csak nem olyan nehéz.
2018. júl. 2. 11:23
 12/19 A kérdező kommentje:
Valami módszert írjatok már.
2018. júl. 2. 11:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdemi választ vársz és kaptál is. Bejutni meghívóval lehet. Ha bejutottál, akkor vannak kötelezettségeid, gondolok itt a rendszeres bejelentkezésre, a 48 órás seed kötelezettségre és hasonlókra. Ha te csak letöltögetsz akkor ki is raknak az oldalról, de hisz pont ez a lényege, hogy aki nem oda való az ne legyen ott. Meghívót azért nem fog senki küldeni, mert ahogy írták, 1000 pont az nem egy hét, amúgy is csak elite rangtól lehet küldeni, továbbá ha én téged meghívlak, te csak letöltögetsz és a seed kötelezettségnek nem teszel eleget nem csak téged büntetnek hanem engem is. Valóban jóval minőségibb ez az oldal mint a többi, de ez csak addig tartana amíg nem lenne nyílt regisztráció, vagy nem lennének kötelezettségek.
2018. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja hogy ott így működnek a dolgok!? A követelések durvának tűnnek. Akkor mindegy is.
2018. júl. 2. 11:35
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem durvák. Gondolj bele, ha te letöltesz honna töltesz? A torrent P2P kapcsolat, nem úgy működik hogy van egy központi szerver és onnan töltesz le, hanem más felhasználóktól akik épp seedben vannak. Ha senki nem seedelne akkor nem tudnál letölteni sem. Na ezért kell seedelni. Nézz utána a P2P kapcsolatnak.
2018. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ja hogy ott így működnek a dolgok!? A követelések durvának tűnnek. Akkor mindegy is."


Na, ezért nem hív meg senki.

Vegyél egy acc-t, csak az nem olcsó.

2018. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

• A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén érvényes pl.: aránycsalás, meghívók árusítása, kitiltott felhasználók meghívása)!

• Meghívó árulása, cserélése külső fórumokon, oldalakon azonnali törlést von maga után és szigorúan tilos! - "nCore Wiki"

2018. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem innen gyk-ról van légy kreatív, valaki majd csak küld. :P

Már 5000 pont egy meghívó, én itt régen küldözgettem mindenféle embernek akik. Mikor írtam, hogy már nincs akkor a primitívebb réteg, elküldött a k☻rva anyámba, na ezért nem hívogatok meg már senki idegent ncore-ra. :D

2018. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tényleg 5000 pont a meghívó,így már én se küldök senkinek,pedig régebben aki itt kunyizott annak elég sűrűn adtam.
2018. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!