Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore,1st és még sokk más...

NCore,1st és még sokk más oldalra regisztráltak! Szerintetek parázni kel vagy csak annak aki sokat töltött fel?

Figyelt kérdés

Én személy szerint inkább csak le de így is 1TB feletti a feltöltésem. Format D: ?

Http://turkalo. Asva. Info/


2010. jún. 16. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha otthoni géped van szvsz nem kell.

De a beload még megy :P

2010. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy több szerver gépet is lefoglaltak.Ezek valószínűleg tartalmazzák a felhasználok/tagok adatait.Ez alapján simán kiderítenek rólunk bármit.A kérdés az,hogy foglalkoznak-e velünk vagy inkább az üzemeltetők a célpont?
2010. jún. 16. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csekély az esélye hogy mind a kb 50000 felhasználóhoz elmennek és megnézik mi van a gépükön.
2010. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vok: Bár fene tudja.Én csak az evon meg a beloadon vagyok fenn és összesen kb 7 gb le és 3 gb feltöltéssel,szerintem ilye kicsikkel nem foglalkoznak.

Inkább zárják be a PB t az isohuntot,a mininovát meg az ilyen sz@rokat mint hogy a jó oldalakat

2010. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ebben reménykedem mert nem szeretném újból elkezdeni össze gyűjteni a kedvenc cuccaimat.Aminek nagy része a szerinted sz@r oldalakról van pl.játékok.
2010. jún. 16. 18:04
 6/8 anonim válasza:
100%

a torent oldalak nagy része legalábis a nagyobak törekednek ara hogy ha elenörzést kapnak és lefoglaják a szerverüket akor semi ojanhoz ne tudjanak jutni amivel a felhasználoikat es saját magukat lebuktasák szoval semi gond az agodalomra a másik meg ha meglátogatnak téged és lefoglaják töled a gépet kb 20 formatálásra viszamenöleg viszafejtik mi van és volt a winyodon de ha nem hiszed ird pe a keresödbe hogy pandora recovery free download

és még magyarul is le lehet tölteni na ezel visza tudod hivni a törölt fájlokat házilag is de a asva nak komojab programjai vanak

2010. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt is megtudják állapítani mennyi ideig volt a gépe? Hülye kérdés nyilván.Mert elvileg ha 24 órán belül töröltem....
2010. jún. 16. 20:01
 8/8 anonim válasza:
igen megtudják alapítani de szerintem senkihez nem fognak ellátogatni csak azért mert te xy oldalról töltöttél mivel biztonságosan kezelik az ip cimeket
2010. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!