Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tanúsítványt hogy a francba...

A tanúsítványt hogy a francba tudom törölni?

Figyelt kérdés

Win 7, ismerős saját gépe, neki tették fel rá.

Egyszerűen nem engedi böngészni egyik böngészővel sem (explorer, chrome, firefox).

Nem a dátum a baja és nem is a többi dolog, konkrétan megtaláltam az internetbeállítások/tartalom/tanúsítványok/más személyek részben. Az eltávolítás gomb inaktív.

A fiók rendszergazda, de a másik rendszergazda fiókot nem érinti, azon működik.

Nem szeretne fiókot cserélni, sem újratelepíteni, mert nincs rá idő.

Erre van valami megoldás? Sehol sem találtam rá semmit.



2018. jún. 6. 19:38
 1/2 CspCsj ***** válasza:
72%

A dátum lehet hogy jó, de az időbeállításnál nekem két óra eltérés is okozott már böngészési hibát.


1.

A tanúsítványt ugye kijelölöd az Eltávolítás gomb előtt?


2.

Internet explorer indítóikonján jobbegérgomb > Futtatás rendszergazdaként > most próbáld törölni.

2018. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, kijeloltem.

Koszonom, meg fogom oket probalni. Az idozona tenyleg nem a mienk, lehet az lesz a hunyo. Csak azert nem gondoltam erre, mert a tanusitvany lejarati ideje utani datummal is probaltam.

Amugy, amikor nem tolti be az oldalakat es kapom az ilyen-olyan okokat a bongeszotol, mar a cimsorban latom a webhely elott a filteres dolgot. Marmint, xyz.filter.webhelycime. Gondolom, hogy emiatt.

2018. jún. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!