Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HOl találok olyan képeket...

HOl találok olyan képeket amiket facebookra fellehet tölteni és bejelölni rajta ismerősöket?

Figyelt kérdés
szal pl. valamilyen karakterek vannka rajta, vagy felírta vagy ilyesmi, amik alapján bejelölhetem a hozzá illő személyt a képen.
2010. jún. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az sima "mezei" saját képek és a bejelőlés az egy Facebook alkalmazás, amit a feltöltött képeken utólag tudsz megadni.
2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
[link] ;)
2010. jún. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

első válasz adó: szerintem ez logikus,azért a facebookhoz,aki kicsit is ért,az tudja!

De amint azt írta,Ő olyan képet keres,amin jellemző karakterekhez tudja párosítani ismerőseit.Én csak annyival tudok segíteni,hogy keresgélj emberkék adatlapjain ilyen képet...énis úgy tudtam feltölteni.ha találsz egyet,mentsd le,majd töltsd fel facebookra,aztán mehet a megjelölgetés rajta:)

2010. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jah ezt én sem tudom... valaki lécci írja le:D
2010. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dawe96 válasza:

Szia!

www.tagmybuddy.com

itt vagy egy csomó,én is innen szoktam leszedni!=)

2010. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia itt is van sok: [link]
2011. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!