Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Regeljek vagy sem?...

Facebook. Regeljek vagy sem? Nem szeretnék függőlenni . Mittegyek?

Figyelt kérdés

én is fiatal vagyok és mindenki a nyakamon lóg h csináljak féészbúkkot :D kezd elterjedni nálunk is ez az egész őrület.és sajnos látom az embereken az elváltozásokat komolyan képes függőséget okozni ?!

elképesztő tesóm is totál rászokott és mondja nekem h húzzam az időt amíg lehet .biztos jót akar .de ő is ugyanúgy éjjelnappal képeketnéz.és értesülni akar h mivel mikor mivan . meg úgy vagyok vele h van csomó jó képem sztorim de félek ettől .hallottam már rémtörténeteket .

ti is elkaptátok a facebook kórt ?én is elkapnám ?:)


2010. jún. 14. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vesztesz vele semmit. Én jó ideje fenn vagyok, volt egy kb két hónapos időszakom, mikor gyakorlatilag egész nap fenn lógtam, de aztán meguntam.

Viszont nagyon praktikus a kapcsolattartásra, amihez elég 1-2 naponta felnézni. Szerintem csak akkor lesz függő az ember, ha akar. Ha nem akarsz függni tőle, akkor nem fogsz.

2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én regeltem és

minden nap fenn vagyok legalább 10 percet


Farmville-ot játszok

2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Yaay farmville :) Leszel a szomszédom? :P


Amúgy a facebook nem sokkal másabb mint az iwiw. Több az alkalmazás. De függővé lenni? Persze, lehet, mint bármitől, ami jólesik. De inkább ez mint a cigi vagy a pia...

2010. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

végülis igaz .mert én irányitom az életemet .de sztem akaratlanul is bele lehet esni :D

hallottam hírét a sok alkalmazásnak is .gondolom ez az egyik fő függős cucc :)

köszi a válazokat

2010. jún. 14. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg az IWIW a kapcsolattartásban jobb, addig a Facebook a napi baromkodásban, egyébként tarts távolságot, és tényleg csak akkor nézd meg ha érdekel valami, és akkor nemlessz gond.
2010. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de ha 1x elkezded akk nehéz korlátokat tartani bár még nemtudom :)

asszem rászánom magam és készítek 1et de olyan melós h jó adatlapot csinálj

2010. jún. 14. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:

"Yaay farmville :) Leszel a szomszédom? :P "


persze elküldjem a nevem? :D

2010. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy nap kb 3x benézek, jött e levél, uj ismerős stb.

Ha csak, CSAK 100 ismerősöd van, akkor már rengeteg, ismétlem RENGETEG újdonság van:DDD én az első 50 ismerős óta már nem is nézem a listát:D


Egyébként megjegyzés: Semmivel nem jobb az iwiwnél. Annak való, akinek nincs élete és nincs jobb dolga, mint az alkalmazásokkal játszani meg nézni, hogy xyz-vel mi történt... (pl: kért egy nagy baz,meget xD) hát most könyörgöm...

2010. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem leszel függő:D vagy ha hajlamos vagy rá, akkor nem a facebook a hibás:D
2010. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ok .majd igyekszem .nem függők és majd nyár végefelé kreálok 1et :D maybe

köszi a válaszokat

2010. jún. 17. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!