Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik érintő képernyős...

Melyik érintő képernyős telefont ajánlanátok? Kb. : 50 ezer alatt.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni érintő képernyős telefont,de nem tudom,hogy melyik a jobb: LG KU990 Wiewty vagy Samsung S7070 Diva ?

Léccy...vagy ha egyik sem,akkor ajánljatok valamilyet,csak érintő képerynős legyen,fényképezős,és microsd-s és sokat kibírjon...szóval ne merüljön le hamar.


2010. jún. 14. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ecc pecc kimehecccccccccccccccccccc
2010. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kiszámolni,hogy vajon melyikre jön ki,de azért kiváncsi vagyok,hogy ti mit ajánlanátok
2010. jún. 14. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik HTC
2010. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem egyik se!!

Inkább menj fel a mobilarena pont hu-ra és a fórumon kérdezd meg a "milyen mobiltelefont vegyek" topikba.

2010. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50 ezer forint alatt nem nagyon vennék érintőképernyőset.. Hugomnak egy Corby van pl, de nagyon gagyi.. Viszont ha szeretsz szórakozni, akkor mindenképpen egy iphone 4g:) Én is arra fogom cseréni a 3g-met.
2010. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!