Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a haszna származik a...

Felkelhetetle kérdése:

Mi a haszna származik a különböző torrent oldalakon a feltöltöknek?

Figyelt kérdés
Pl Az nCore-on mi haszna van abból egy feltöltőnek, hogy a legújabb filmeket, sorozat epizódokat megvágja aláillessze a szinkront. Szerintem ezzel elég sok munka van, ahhoz hogy az ember csak úgy ingyen csinálja (vagy pontokért), ezért merült fel bennem a kérdés hogy mi hasznuk van ezzel a féltöltőknek, milyen előnyük származik abból, hogy ennyi energiát fektetnek ebbe. Valaki el tudná nekem ezt magyarázni?

2018. máj. 8. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a pontokért és a rangokért csinálják. Én legalábbis azért csináltam. Illetve ad egyfajta örömérzetet az is, amikor látod, hogy milyen rengetegen töltötték le vagy töltik az általad feltöltött torrentet.
2018. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A rajongókért? :O Hiszen teljesen anonim az egész a legtöbb esetben nem is lehet látni a feltöltöttől semmiféle megnyilvánulást a feltöltésen kívül.
2018. máj. 8. 16:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamint a pontok sem olyan értékesek már, hiszen pár száz forintért bárkinek lehet meghivója ennyi munkát szerintem a pontok sem érnek.
2018. máj. 8. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem érted, még így van. Semmi haszonnal nem jár. Pont olyan, mint a cracker. Feltörik a játékokat és terjesztik. Nekik elég az hogy rámondhassa, ezt én csináltam. Ha nem vagy ilyen beállítottságú, nem is fogod megérteni...
2018. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rajongókért, hanem RANGOKÉRT :D
2018. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 6 És tényleg... :D ezt jól félre olvastam xd
2018. máj. 8. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
nem semmi ötös jó kis megtekintések vannak rajta, csak nekem inkább doku kellene
2018. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5.


Értem én hogy jó érzés a sok néző meg a feliratkozó, de ez nem a te érdemed, hiszen másnak a munkájával szerzed a nézettséget... Már bocs, de ez nekem elég hamis örömnek tűnik, hiszen abban az illúzióban vagy hogy ez neked szól, közben pedig jelen esetben a film készítők érdeme.

Szerintem saját tartalommal jobb érzés lenne ezt elérned, de ez csak az én véleményem. :)

2018. máj. 8. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Tudom jobb lenne a saját tartalmak.

A hetekbe gondolkodtam, jó lenne pénzt keresni a videókkal, és gondoltam ilyen intrókkal https://www.youtube.com/watch?v=U0nnTEbI_dc de sajnos a YouTube még az 50 mp intoval se enged pénzt keresni.


Játék gameplay-el lehet tudnék pénzt keresni.

2018. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 10 Ha úgy kezdesz neki a videózásnak hogy pénzt akarsz vele keresni, hidd el nem fog sikerülni. Ezt szeretni kell, ha nem szeretsz dolgozni a videókon, egyedi kreatív tartalmat készíteni, akkor pénzt sem fogsz vele keresni. Ne hidd azt hogy akik pénzt keresnek vele azok potyára kapják érte pénzt általában hatalmas munka, idő amíg el tudja érni az ember azt hogy pénzt keressen vele.

Lényeg, ha más munkáját töltöd fel azért a youtube nem fog fizetni semmit sem.

2018. máj. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!