Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pontosan menyi idő alatt...

Pontosan menyi idő alatt váltják át nagyobcsomagra a netem a fibernetnél?

Figyelt kérdés
9.én fél 10 kor a fibernet honlapján megrendeltem a nagyob csomagot és még mindig ugyan ez a csomagom van
2010. jún. 11. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

kedves 15:05

Te a Fibernetnél vagy előfizető? gondolom nem...fogalmad sincs róla, h az a cég mit meg nem enged magának.

A kérdés kiírója biztos lehet benne, hogy a következő csekkben az emelt netnek a havidíja lesz feltüntetve, és még örülhet, ha az emelt díjas számukat sokadjára felveszik, és el tud érni valami ügyintézőt, hogy helló nincs átkötve a net, ugyhogy ne küldözgessenek olyanról számlát ami nem is valós!


30nap helyett 120 nap alatt kötik be a netet...meg ilyenek vannak ennél a cégnél.

Elérni nem lehet soha senkit, e-mailre nem válaszolnak,

telefonszámuk csak emeltdíjas van

( miért is lenne normál...), de lényegtelen, mert azt sem veszik fel, csak késleltetőre teszik, hogy ketyegjen a pénzed...

Kábeltvjük csapnivaló...

áhhh:S


Én amilyen gyorsan csak tudom felbontom a kábel tv és az internet előfizetést is velük.

2010. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nos amúgy Fibernet előfizető vagyok.Decemberben rendeltem új csomagot.A szerződés január elsejétől volt érvényben,akkorra át is kapcsolták és elsejétől ketyegett az új tarifa.

Lehet egy határ,ahol én is kibuknék,de akkor sem javasolnám senkinek,hogy első lépésként csapkodja az asztalt ész nélkül.Egy megrendelés semmire nem kötelezi a szolgáltatót.


Itt le van írva a megrendelés menete:

[link]

Küldtek válasz emailt?

2010. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11 nap
2010. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen küldtek 1 automatukus levelet
2010. jún. 15. 15:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Megrendeléstől számított harminc napon belül állítják be és a számlázás is akkor indul.És ez valóban fel van tüntetve az ÁSZF-ben! :)
2010. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"30nap helyett 120 nap alatt kötik be a netet...meg ilyenek vannak ennél a cégnél."


Az négyszer 30 nap... tudod bizonyítani? Mert így elég jól hangzik a rémtörténeted...


"Elérni nem lehet soha senkit, e-mailre nem válaszolnak,

telefonszámuk csak emeltdíjas van

( miért is lenne normál...), de lényegtelen, mert azt sem veszik fel, csak késleltetőre teszik, hogy ketyegjen a pénzed..."


Milyen késleltetőre? És milyen emeltdíjas? A szolgáltatód által megszabott percdíjakkal lehet felhívni!Ha pedig minden ügyintéző foglalt, akkor lehetőséged van megszakítani a hívást!


"Kábeltvjük csapnivaló...

áhhh:S" annyira csapnivaló, mint bármelyik másik szolgáltató!

2010. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A 120 napos netes vok


nem kezdem el scannelni a szerződést, hogy mikor lett megrendelve és mikor kötötték be, ha valaki nem hiszi el, ne higgye...nem igazán érdekel, csak gondoltam szólok, mielőtt bárki valami jóra számítana ennél a szemét cégnél.


a 1280-as szám egy emeltdíjas szám...ezen kívül nincs megadva másik szám.


tv-t már inkább nem is nézem, mivel nem vagyok kíváncsi a muzsika tv-re, amit az MTV helyett adtak mondván, nagyobb az érdeklődés a muzsikatévé iránt.

de van még tv paprika is, meg zone romantica...teljes a repertoáruk.

még jó, hogy a budapest tv csődbe ment:D


Idegen nyelvű csatornákból volt francia,orosz, spanyol, angol, német, kínai, lengyel.

Asszem most van egy CNN, meg egy BBC prime.


de azért látom neked megfelel így is.

2010. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
na meg olasz...amire rohadt nagy szükségem lenne folyamatosan
2010. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jó,ok,de tulajdonképpen nem az volt a kérdés,hogy szeretjük-e a Fibernetet.........
2010. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor beszélünk emeltdíjas számról, ha megveszel rá egy valamilyen szolgáltatást, aminek árából valamilyen részesedést te magad is kapsz! A 1280 nem ilyen szám!Amennyiben nem FN előfizető vagy, akkor az éppen megkezdett időre vonatkozó általános hívásdíjat fizeted.Tehát amit a te szolgáltatód szab meg.
2010. jún. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!