Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on hogyan adhatok...

YouTube-on hogyan adhatok magamnak egytagú nevet?

Figyelt kérdés

Elég béna lenne, ha az általam kitalált frappáns név mellé valami átlagos, snassz “Channel”, “XY’ World/világa” nevet kéne adnom.

Úgy tudom pár éve csak azok adhattak egytagú tevét, akit 200X-Ben regisztráltak, de láttam, hogy azóta is jöttek ki úgy csatornák.



2018. márc. 31. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Már az elég béna, hogy adott tulajdonságok nélkül akarsz egy alapjaiban kreativitást és stílust igénylő műfajba akarsz betörni.
2018. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Kedves első: Fogalmam sincs, és szerintem neked sincs fogalmad arról, hogy miért pofázol nekem.

Ezer ezrelék, hogy nem ismerjük egymást, így ne állíts rólam olyan dolgokat, amiket nem is tudhatnál. 😉

Mindig is kreatív ember voltam, nem mellesleg extrém módon különc, így biztos vagyok benne, hogy képes leszek egyedi, kellően személyes tartalmat előállítani.

Tudom, miért írtad ezt: Azt gondolod, hogy én is egy álomvilágban élő tinike vagyok, aki idealizált dolgokat akar, de semmihez sem ért.

De én úgy gondolom, hogy az az ötlet, amit én akarok megvalósítani, már kinőtte a gyerekszobát.


A másodiknak nagyon szépen köszönöm, már megtaláltam a megoldást!

2018. márc. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!