Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A munkahelyemen le vannak...

A munkahelyemen le vannak tiltva a videók. Van vmi megoldás, hogy nézhessem a meccseket (pl. az Index-en)?

Figyelt kérdés

Valami program, esetleg másfajta böngésző (explorer és firefox van)?

Előre köszi


2010. jún. 10. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
En programmal nezem a meccseket mar vagy 3 eve, es meg vagyok vele elegedve, a gond csak az hogy kell hozza egy legalabb 4-5 Megabites savszelesseg hogy normalisan menjen, de gondolom meloban ez megvan neked. Letoltod a Sopcast nevezetu programot, akar otthol, felteszed meloban. Ha megvan, felmesz a [link] oldalra, ott legfelul raklikkelsz a "live sports"-ra, es meg fog jelenni egy lista a sportesemenyekkel, amit tudsz nezni. Megkeresed amit akarsz, aztan a jobboldalt raklikkelsz a kis TV ikonra, azutan megjelenik a lista a csatornakkal es ott kivalasztod hogy "Play" amelyik tetszik, azutan elinditja a Sopcastot magatol es kell menjen. Remelem erthetoen magyaraztam (sajnos nem az erossegem a magyarazas) es remelem mukodni fog(kar lenne kihagyni:)). Ha valami gond van kerdezz.
2010. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a tippet, de ismerem a honlapot. Azt viszont nem írtam, hogy pl. ez az oldal le van nálunk blokkolva. Más ötlet?
2010. jún. 10. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
proxin keresztül netezek a melóhelyemen mert nálunk is szinte minden le van tiltva.Innen válsz: [link]
2010. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amúgy ez az oldal is le van tiltva :) de meg tudom majd nézni.
2010. jún. 11. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!