Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindig szétkapcsol a net, mi...

Mindig szétkapcsol a net, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van, hogy egy óra alatt vagy háromszor csak úgy szétkapcsol a netem. Nem csinálok semmit, nem töltögetek, csak nézegetem a weboldalakat. Ilyenkor várnom kell egy fél percet, mire újra fel tudok csatlakozni a netre.

5 megás netem van. Ha kikapcsolom a tűzfalat, akkor is szétkapcsol.

Volt már valakinek hasonló problémája? Mi lehet a gond?


2010. jún. 10. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő,de próbáld megnézni,hogy a zsinórok teljesen rendesen vannak e bedugva a modemben! ha ez sem jó,akkor lépj kapcsolatba a szolgáltatóval(ami órákig fog tartani),ha az sem jó akkor az a hiba,hogy szar a kapcsolatod! de várjcsak próbáld meg azt ha olyan neted van,hogy az asztalon rákattintasz és be kell kapcsolgatni ugye? akkor ott az ablakra kattints rá és próbálj valamit beállítani! vagy a neten keress valamit ami megoldja ezt bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett!
2010. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy?
2010. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hosszas keresgélés után találtam egy frissítést az ethernet kártyámhoz. Meglátjuk, hogy segített e problémán. :)


Az externetnél vagyok.

2010. jún. 10. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen gond, a frissítés nem valószínű hogy akkorát jelentene. Amennyiben továbbra is fennállna a hiba, jelentsd be hibára. [link]
2010. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!