Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felfüggesztettem a facebook...

Ha felfüggesztettem a facebookom mennyi idő után kerül törlésle a profilom?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem törlik. Pont emiatt van több millió halott embernek is Facebook profilja.
2018. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felfüggesztés és a törlés nem ugyanaz! Ha csak felfüggeszted, akkor amint újból belépsz aktívvá válik, vagyis mindent megtalálsz. A törlés az már más kategória- [link]

Ha itt a Direct removal link- re kattintasz, akkor elvisz a törlési oldalra. Üdv.

2018. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező. A kommentek törlése a következőképpen zajlik.

Ha az idővonaladon valaki megjegyzést, hozzászólást ír a posztod alá, ha neked ez nem tetszik valamilyen okból kifolyólag, akkor tudod törölni a hozzászólást. Ráviszed az egeret a hozzászólásra, ott megjelenik 3 pont. Erre ráviszed az egeret és eltávolítás.

Ha te írsz vagy posztolsz bárkinek az idővonalára, akkor szintén van lehetőség vagy szerkeszteni, vagy törölni a hozzászólást. Ugyanúgy járunk el- egeret ráviszed a hozzászólás fölé, 3 pont... erre katt, majd szerkesztés vagy törlés.

A tevékenységnaplóban pedig ki tudod szépen sorban listázni, hogy mikor mit csináltál a FB- on, majd itt ugyanúgy a kis ceruzaikonra kattintva megjelenik az eltávolítás lehetősége.

Remélem érthetően írtam, de amúgy nem, nem vagyok valami nagy tudója a facebook-nak, csak használom a súgót, meg ha nem értek valamit utánajárok a dolgoknak, így aztán ragad rám egy- s más :) Üdv. További szép napot!

2018. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak felfüggeszted a facebook profilodat nem fogják törölni, mivel a "felfüggesztés" nem törlés.

Akár 10-20 évig is felfüggesztett maradhat a fiókod.

Csak akkor törlődik, ha az adminisztrátorok majd valamikor úgy döntetek, hogy végleg megszüntetik a facebookot és újabb platformot találnak ki.

Na akkor egész biztos, hogy nem csak a felfüggesztett profilok fognak törlődni, hanem a nem felfüggesztettek is, azaz minden. :)

2021. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!