Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! Az a gond hogy...

SEGÍTSÉG! Az a gond hogy iwiwen az egyik képre rákattintottam jobb egérgombbal, rámentem valami olyasmire hogy képek blokkolása, nem nyit meg semmilyen képet nem látok semmit, hogy állíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
segítség:(
2010. jún. 8. 14:56
 2/7 anonim ***** válasza:
ó, valszeg az adblock szűrő beállításait kell keresgélned. ha mozillát használsz akkor lehet, h az adblock van beállítva rajta, egy kis stop tábla ikon az ablak jobb felső sarkában ABP névvel. katt rá és állítsd át a szűrőt.
2010. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem látok stop táblát és nem is igazán értem részletesebben, vagy mondjuk egy másik lehetőség? bocs de pancser vagyok...
2010. jún. 8. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

a böngésződ biztonsági beállításainál lehet egy ilyen, hogy tartalom blokkolása. vegyed re róla a wiwet a listáról.

az adblock egy firefox kiegészítő, a bosszantó reklámok blokkolására szolgál.

2010. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
firefox >eszközök>beállítások> tartalom >képek betöltése a kivételeket ellenőrizd. más böngészőknél hasonló a séma gondolom...
2010. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A képeket a böngésző is tudja blokkolni, nem csak az AdBlock.


Menj szépen végig az összes menüjén a böngészőnek (balra fönt találod). Keress olyam menüpontot, hogy "képek betöltése" vagy "képek megjelenítése" , vagy "képek blokkolása".


Ha a menükben közvetlenül nem találod, akkor az "eszközök" menüben lesz egy "beállítások" menüpont, keresd abban.


Ha így sem találod, akkor írd meg, hogy milyen böngészőt használsz (Firefox, opera, InternetExplorer), akkor biztos lesz itt valaki aki megmondja, hogy abban a böngészőben hol lehet beállítani.

2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. sikerült.
2010. jún. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!