Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett Dorina ekkora sztár?

Miért lett Dorina ekkora sztár?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs a kiscsajjal, aranyos, meg szép.... de azt be kell látni, hogy énekhangja nemigen van, plusz a szám és a klip is elég bugyuta.

Miért kapták most fel őt ennyire, miért van ennyi rajongója? Érdekelne azok véleménye, akik szeretik őt, meg azoké is akik nem, természetesen épkézláb indoklással.

Nemet és kort is írjatok!



2018. jan. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is szeretem, meg nem is nem szeretem. Attól még jöhet a véleményem?

Szerintem azért lett most felkapott, mert erre van igény. Ha nem lenne, akkor nyilván nem néznék meg. Sokan csak azért tekintették meg (köztük én is), mert valahol hallottak róla és kíváncsiak voltak rá. Elég csak mondjuk Dancsónak csinálnia róla egy videót (mint ahogy azt meg is tette) és ha azt mondjuk megnézik 1 millióan, akkor már ezek közül is valószínűleg jó pár tízezren meg fogják nézni az eredetit is. Aztán lehet meg is tetszik nekik és ismételten megnézik...

(Amúgy nekem jobban bejön mindkét ismertebb számából az eredeti verzió, így azokat meg is hallgattam már párszor.)

2018. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A negatív reklám is reklám.

Amúgy meg miért, manapság pont nem csak azok vannak felkapva, akik annyira profik. A bugyuta videókat osztják és nézik meg a legtöbben.

2018. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Az a nevetséges, hogy mindenki szidja a ci****okat, de mégis mindenki ilyen Nótár Mary-ket, Kis Grófo-kat, meg Dorinákat hallgat.

De mit jelent az, hogy "mulatási"?

2018. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Utolsó: ez a "mulatási és youtube-videó készítési útmutató" lerövidített változata. Még ezt se tudod?
2018. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Valószínűleg a Bulizási c. szám is úgy született, hogy a "bulizási, valamint kép- és hanganyagkészítési útmutató 13 éves lányoknak" feliratú kézikönyvet rövidítette le. Nem értem, hogy nem evidens ez az embereknek. Úgy tesztek, mintha Dorina szerint lenne olyan önálló magyar kifejezés, hogy "bulizási"!
2018. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert az embereknek egyszerűen pocsék az ízlése, és egy ilyen gyenge produkció is elég ahhoz hogy átüsse az ingerküszöbüket. Ezért lehet akkora sztár Kis Grofo, Well Hello meg hasonló semmitmondó előadók.
2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A wellhelo azért picit jobb ezeknél,bár nem sokkal.
2018. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja
2018. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!