Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a facebook-om hírfoly...

D-Mano kérdése:

Mi lehet a facebook-om hírfolyamával?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra, amikor ránéztem telefonon a facebook-om hírfolyamára kb. 10 bejegyzés után kiírt valami ilyesmit: "jelenleg nincs több megjeleníthető tartalom". Többször frissítgettem, ki-be léptem. De mindig csak 1 vagy max 15 bejegyzést ad ki. És aztán vagy kiírja a végére azt az üzenetet vagy nem, de nem tölt be újabb bejegyzést. És azok a bejegyzések mindig ugyanazok, ráadásul mind hírdetés vagy "ajánlott bejegyzés".

Néztem a hírfolyam beállításokat, de semmi különöset nem láttam ott.


Mi lehet a hírfolyamommal?



2018. jan. 16. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálam is rossz. Ilyen van néha.
2018. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is és az ismerőseimnél is ugyan ez van. Írtunk már nagyon sokszor a facebook hibabejelentére de soha még csak választ sem küldenek soha senkinek nem segítenek. Tiszta szégyen a facebook ügyfélszolgálat.
2018. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!