Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A radiumpc mennyi idő alatt...

A radiumpc mennyi idő alatt szállítja ki a rendelést?

Figyelt kérdés
:)

2018. jan. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Várj egy kicsit! Megkérdezem a "radiumpc"-t!
2018. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én megkérdeztem, azt mondták hogy nem ök szállítják, hanem egy szállító cég.
2018. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fersk ***** válasza:
0%
"radiumpc mennyi idő alatt szállítja ki...megkérdeztem, azt mondták hogy nem ök szállítják" DDD
2018. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy egyszerű kérdés volt, és még jó, hogy nem a szállító cég nevét adtam meg :/

De akkor esetleg akik nem értenék: A RADIUMPC mennyi idő alatt készíti el a megrendelést és a kiszállító cég mennyi idő alatt szállítja le a kész megrendelést?

:)

2018. jan. 15. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Akkor, ha esetleg Te nem értenéd: a kérdésedre a választ a "radiumpc" tudja megmondani(közelítő pontossággal) A válaszolók esetleg tippelni tudnának, de annak semmi értelme. És nem, nem számít hogy eddig kinek mennyi idő alatt szállítottak. Sok mindentől függ az egyes megrendelések teljesítésének az ideje, hagy ne részletezzem...

2018. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!