Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Yahoo Mail bejelentkezésnél...

Ha Yahoo Mail bejelentkezésnél problémába ütköztem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma megpróbáltam bejelentkezni a régi Yahoo-s mailembe, mert azt az email címet használom Facebook-hoz. A probléma ott kezdődött hogy mikor azt nekem létrehozták jelen se voltam s apám csak egy lapra írta le a jelszót. Így van 4 lehetőség (nagybetű, szóköz stb). Próbálgatom a jelszókat s a 4.-nél előadja ezt: [link]


A kérdésem az lenne hogy ha rámegyek az ,,SMS küldése'' opcióra akkor az pénzbe kerül-e? Vagy elég lenne ha csak várok egy napot s akkor újra próbálkozhatok? A régi és az új telefonomon is sikerült régebb bejelentkeznem, csak időközben vissza kellet gyári állítsam őket... De a jelszavat elvileg valahogy kitudnám találni.. (az is lehet hogy az egyik betű talán ékezetes...)


Mielőtt valaki azzal kezdené hogy az email címem jelszavát hogy hogy nem én adtam meg... hát úgy hogy 6.- os voltam s pont iskolában voltam mikor jöttek beszerelni az internetet, s apám jóvoltából egy email címet is létrehoztak nekem. Amúgy a telefonszám is az övé amire küldené SMS-ben a kódot.



2018. jan. 4. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, s a régi régi telefonomon van egy olyan alkalmazás hogy E-mail s ott be vagyok jelentkezve ezzel az emali címmel, viszont mikor frissíteni akarom azt írja hogy ,, A szervercsatlakozás sikertelen'' 2017 08 03 óta nem tölt be új emailt. Ha várok akkor megoldódik?
2018. jan. 4. 13:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :(
2018. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!