Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a router-emben a...

Hogyan tudom a router-emben a QoS funkciót használni úgy, hogy ésszerű keretek közé szorítsam a Youtube-ot?

Figyelt kérdés
Szereztem egy Tp-Link Archer C25 AC900 V1 router-t. Ebben van QoS funkció, amikor megvettem ez volt a fő szempont. [link] - hogy gördülékenyebben lehessen megoldani. Ez egy emulator, 1 az 1-ben ugyanazt a rendszert adja vissza, mint ami az említett modellen fut. Port range és protokoll megadásával tudok egyénileg is hozzáadni alkalmazás szerint szabályokat, de eszközönként is tudok szabályozni. Ami nekem jobb volna az az alkalmazás szerinti, mivel ha az eszközöket korlátoznám az csúnyább lenne. Azért mert legalább 5, ha nem 10 eszköz csatlakozik összesen a hálózatra, ha azokat korlátozom nem csak a pontos hiba forrást, a Youtube-ot szűntetem meg, hanem konkrétan az egész eszközt korlátozom. Az meg úgy picit igazságtalan lenne.

2017. dec. 20. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!