Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltés alatt szétkapcsol a...

Letöltés alatt szétkapcsol a net az új számítógépen, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Vettem egy új notebookot, sajnos nem vettem észre hogy újitott notebookot sikerült vennem, de elivelg nincs hibája. ami hiba, hogy letöltésnél és pl HD videó nézésénel az wifi szétkapcsol kb 1 perc után és csak akkor indul ujra, ha lecsatlakozok a wifiről és újra rácsatlakozok.visszaküldeni nem szeretném mert mire az visszakerülne hozzám az 1 hónap lenene, külföldről vettem.


amiket ki tudok zárni:

nem a routerral van gond, van rácsatlakozva ezen kívül 2 pc is, sose volt és most sincs ilyen probléma

nem az internet szolgáltatóval van a probléma, sose tapasztaltunk még ilyet

Mobilnetem is van, de az csak nagyjabol 100kb/s el tölt le, arról nem dobott le ha azon keresztül töltöttem.


egyenlőre wifi drivert probáltam frissiteni, de nem segített.


a notebookom típusa: Lenovo Ideapad 320-15ikb , win 10, még programoktól üres notebook


2017. dec. 14. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

kipróbáltad LAN kábelen keresztül?

Azzal próbálj mindent frissíteni és ha az sem megy, akkor lehet a laptop WLanjával van valami baj.

2017. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lan kábellel még nem probáltam, akkor ez lesz a következő lépés
2017. dec. 14. 12:29
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam lan kábellel, nem dob le. tudnál tovább segíteni?
2017. dec. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!