Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet valakit megakadál...

Sylvain kérdése:

Hogyan lehet valakit megakadályozni, hogy a Disqus-on a hozzászólásaimra válaszoljon?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy weboldalra írtam egy kommentet. A hozzászólásokat csak akkor írhatsz, ha Disqus fiókod van.

A hozzászólásomhoz beírt egy illető egy gyalázkodó megjegyzést, amire én válaszoltam. A vita elfajult, az illető egyre mocskosabb szájú lett, hát erre én sem tartottam vissza magam. Az egyik válaszára válaszolva azonban láttam, hogy amikor megnyomtam az "elküld" gombot, úgy tűnt, hogy a válaszom elment, de nem jelent meg az ő válasza alatt. ezt többször megismételtem, majd frissítettem az oldalt, de a hozzászólásom csak nem jelent meg. Hogyan sikerült leblokkolnia, hogy ne tudjak neki választ küldeni? ezután én a Disquson le akartam blokkolni, de csak annyit "értem el", hogy az ő prfilképe és válaszai számomra láthatatlanok lettek, de azokat mindenki más látta. Neki azonban sikerült, hogy teljesen megakadályozza, hogy neki válaszoljak.

Mit kell tegyek, hogy nekem is sikerüljön ez, és olyanokat, akik gyalázkodó hozzászólásokat írnak, megakadályozzam, hogy hozzászóljanak az én kommentjeimhez?



2017. dec. 4. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!