Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedtouch6A0209 routerem...

Speedtouch6A0209 routerem van, MSI wifi routerrel még máshol osztani szeretnék, de nem megy. Valakinek van5lete mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy inviteles előfizunk, jön rajta egy vezetékes telefon, két SetTopBox, meg megy két sz.gép, a wlan is elérhető az eszközzel. Ez egy nagy családi ház és az alsó rész felé már nem jut el a Wlan jele a Speedtouch-nak, ezért a ház másik részébe vettem egy MSI rg54seII wifi router-t. Elméletileg minden jónak kellene lennie, de mégsem így van. Nem tudok sem sz.géppel csatlakozni, sem wifi eszközzel. Valami extra beállítást kell alkalmazza? Válaszokat köszönöm előre is. További szép napot!
2010. jún. 1. 18:30
 1/2 czibles ***** válasza:

kábellel összekötöd a 2 routert.

MSI routernek a WAN portjába dugd a kábelt. (esetleg ezt el is láthatod statikus IPvel)


innentől már működnie kéne.

2010. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Össze van dugva kábellel a két router, és a wan részbe dugtam az MSI-n, és mégsem mukodik. Azért kérdeztem, hogy valakinek valami 5lete a továbbiakban van-e? Ha csak simán a Speedtouch-ból jövő kábelt dugom közvetlen a gépembe, akkor van net, viszont ha azt a kábelt bedugom az Rg54SE-be onnan meg egy másik kábelt dugok az 1-es jelű konnektorba és azt a gépbe, onnastól nincsen net.
2010. jún. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!